Menu
Super Rally Mangalia photo of me

Runda 1 = Calificări

Clasa 1 - Mașini cu tractiune integrala (Grupa N)

Poz Nr Nume Masina Cls Best T1 T2 T3 T4
1 22 CASUNEANU COSTEL Skoda Fabia R5 1 02:37,207 02:41,237 02:47,517 02:39,756 02:37,207
2 8 CONSTANTIN AUR Skoda Fabia R5 1 02:40,094 02:44,218 02:43,036 02:40,322 02:40,094
3 87 DAIANU MIRCEA ALEXANDRU Audi A4 1 02:47,208 02:49,351 02:50,968 02:47,208 03:07,144

Clasa 2A - Mașini cu 2RM < 1600cmc si < 160 cp

Poz Nr Nume Masina Cls Best T1 T2 T3 T4
1 24 BARABAS ROBERT FIAT 126 PROTO 2A 02:46,325 03:00,370 02:49,797 02:47,769 02:46,325
2 19 BOGDAN VRABIE Suzuki Swift 2A 02:54,296 03:04,296 02:58,682 02:57,041 02:54,296
3 62 MOISII IONUT DANIEL Citroen Saxo VTR 2A 02:59,008 04:13,966 03:03,288 03:03,102 02:59,008
4 34 JURCA SORIN Peugeot 206 2A 03:11,470 03:20,941 03:17,599 03:11,470 03:13,145

Clasa 2B - Mașini cu 2RM > 1600 sau intre 160 si 300 cp

Poz Nr Nume Masina Cls Best T1 T2 T3 T4
1 11 BADIU RAUL Citroen C2 R2 2B 02:47,347 02:56,859 02:50,065 02:47,859 02:47,347
2 95 ARIF ENIS Honda Civic R3 2B 02:52,719 02:57,310 02:55,310 02:55,922 02:52,719
3 23 CIOROIU CODRUT STEFAN Honda Civic 2B 02:54,064 03:06,357 02:58,076 02:57,627 02:54,064
4 26 TANASIE ANTONIA IOANA Renault Clio 2B 03:06,999 04:23,100 03:10,301 03:07,389 03:06,999
5 992 DRAGOS ANGELESCU Citroen C2 R2 2B 03:10,569 03:25,301 03:19,749 03:11,881 03:10,569
6 67 MIHOC SORIN Renault Clio RS 2B 03:11,553 03:17,781 03:11,553 05:00,000 03:11,667
7 413 ALIN GEORGE LUCA Citroen C2 R2 2B 05:00,000 05:00,000
8 444 ION COSMIN Renaul Megane RS 2B 05:00,000 05:00,000

Clasa 3A - Mașini peste 300cp cu o singura punte motoare

Poz Nr Nume Masina Cls Best T1 T2 T3 T4
1 77 MIHAI LEU Ferrari 3A 02:47,116 02:53,609 02:47,116 03:31,943 05:00,000
2 29 EMIL GHINEA Renault Clio V6 3A 02:52,036 04:06,787 02:53,189 02:52,036 05:00,000
3 33 TIRLA SERGIU GEORGE BMW E36 3A 03:00,092 03:11,074 03:07,256 03:02,743 03:00,092

Clasa 3B - Mașini peste 300cp, tracțiune integrală sau monoposturi

Poz Nr Nume Masina Cls Best T1 T2 T3 T4
1 100 DANI OTIL Radical SR4 3B 02:35,145 02:47,574 02:35,145 03:03,649 02:35,326
2 3 STRATNIC COSTI Dacia STCC 3B 02:41,283 02:57,118 02:46,104 02:41,283
3 2 LUCIAN RADUT Mitsubishi EVO 3B 02:44,052 02:57,060 02:49,727 02:44,052 05:00,000
4 12 DAN PREPELITA Mitsubishi EVO 3B 02:57,043 05:00,000 03:05,235 02:59,252 02:57,043
5 66 NICA MARIAN IULIAN AUDI R8 3B 03:04,663 05:00,000 03:04,663

Clasa 4A - Dacia Revival

Poz Nr Nume Masina Cls Best T1 T2 T3 T4
1 277 ALEXANDRESCU MIHAI BARBU Dacia 1300 4A 03:45,067 03:58,708 03:50,432 03:48,409 03:45,067
2 260 NEMTANU NECULAE VALENTIN Dacia 1310 4A 04:00,328 04:22,675 04:08,629 04:01,955 04:00,328

Clasa 4B - Mașini istorice

Poz Nr Nume Masina Cls Best T1 T2 T3 T4

Mașini Electrice

Poz Nr Nume Masina Cls Best T1 T2 T3 T4
1 177 SORIN GHISOI VW Electric E 03:02,420 03:21,959 03:02,420 03:10,730 03:14,936
2 991 MIHAI BELDIE VW Electric E 03:16,548 03:33,953 03:24,172 03:16,548 03:17,186
Go to top
2018- 2019 Dynamic. Toate drepturile rezervate.