Menu
Super Rally Târgu Mureș 2019 photo of me

Runda 1 = Calificări

Clasa 1 - Mașini cu tractiune integrala (Grupa N)

Poz Nr Nume Masina Cls Best T1 T2 T3 T4
1 22 CASUNEANU COSTEL Skoda Fabia R5 1 03:27,558 03:34,213 03:28,466 03:27,558
2 1 VLAD COSMA Subaru Impreza 1 03:30,374 03:43,035 03:39,380 03:33,820 03:30,374
3 322 BEKO ISTVAN Subaru WRX STI 1 03:35,200 03:41,761 03:36,072 03:39,443 03:35,200
4 87 DAIANU MIRCEA ALEXANDRU Audi A4 1 03:38,457 05:00,000 03:43,242 03:38,457 05:00,000

Clasa 2A - Mașini cu 2RM < 1600cmc si < 160 cp

Poz Nr Nume Masina Cls Best T1 T2 T3 T4
1 110 BOGDAN ALEXANDRU Opel Tigra RC 2A 03:45,865 03:58,028 03:50,862 03:48,968 03:45,865
2 62 IONUT DANIEL MOISII Citroen Saxo VTR 2A 03:55,252 04:12,300 04:00,351 03:57,843 03:55,252
3 176 DANIEL LASZLO TURZAI Honda Civic CRX 2A 03:59,960 04:11,571 04:02,936 04:05,780 03:59,960
4 34 JURCA SORIN Peugeot 206 2A 04:04,378 04:14,490 04:09,271 04:08,975 04:04,378
5 42 DOMOKOS SANDOR Honda Civic 2A 04:07,672 04:18,097 04:14,946 04:08,814 04:07,672
6 147 EMIL IOAN BOROS Hyundai Coupe 2A 04:14,447 04:20,760 04:15,553 04:50,261 04:14,447

Clasa 2B - Mașini cu 2RM > 1600 sau intre 160 si 300 cp

Poz Nr Nume Masina Cls Best T1 T2 T3 T4
1 24 BARABAS ROBERT FIAT 126 PROTO 2B 03:37,317 03:41,852 03:38,246 03:40,466 03:37,317
2 23 CIOROIU CODRUT STEFAN Honda Civic 2B 03:42,936 03:53,222 03:42,936 03:45,855
3 343 CLAUDIU ORHA Mitsubishi Colt CZT 2B 03:43,859 03:55,666 03:47,877 03:43,859 03:44,214
4 20 GILLES ROMAIN Peugeot 205 GTI 2B 03:46,665 03:56,574 04:31,872 03:49,485 03:46,665
5 52 SERGIU BONCALO Honda Civic 2B 03:49,153 03:58,061 03:50,531 03:49,153
6 444 COSMIN ION Ford Fiesta R2 2B 03:49,481 04:02,341 03:57,800 03:54,466 03:49,481
7 67 MIHOC SORIN Renault Clio RS 2B 03:59,452 04:03,635 04:00,573 04:02,254 03:59,452

Clasa 3A - Mașini peste 300cp cu o singura punte motoare

Poz Nr Nume Masina Cls Best T1 T2 T3 T4
1 69 ARMANDO BATOCHI Ferrari 458 Challenge EVO 3A 03:27,216 03:44,546 03:43,829 03:27,216
2 77 MIHAI LEU Ferrari 458 Challenge EVO 3A 03:30,829 03:37,265 03:30,829
3 29 EMIL GHINEA Renault Clio V6 3A 03:38,175 03:54,997 03:46,013 03:38,175
4 46 GABRIEL ONOFREI Nissan Silvia S15 3A 03:46,647 03:56,050 03:52,566 03:47,316 03:46,647
5 33 TIRLA SERGIU GEORGE BMW E36 3A 04:17,934 04:17,934

Clasa 3B - Mașini peste 300cp, tracțiune integrală sau monoposturi

Poz Nr Nume Masina Cls Best T1 T2 T3 T4
1 21 AURELIAN ANDRONACHE Speed Car GT 1000R 3B 03:27,942 03:27,942 03:28,961

Clasa 4A - Dacia Revival

Poz Nr Nume Masina Cls Best T1 T2 T3 T4
1 277 ALEXANDRESCU MIHAI BARBU Dacia 1300 4A 05:46,157 05:49,175 05:49,583 05:46,157

Clasa 4B - Mașini istorice

Poz Nr Nume Masina Cls Best T1 T2 T3 T4

Mașini Electrice

Poz Nr Nume Masina Cls Best T1 T2 T3 T4
1 177 SORIN GHISOI VW Electric E 03:57,074 04:00,485 03:57,074
Go to top
2018- 2019 Dynamic. Toate drepturile rezervate.