Super Rally Trofeul București 1 photo of me

Runda 1 = Calificări

Clasa 1 - Masini cu tractiune integrala

Poz Nr Nume Masina Cls Best T1 T2 T3 T4
1 41 Titi Aur Skoda Fabia R5 1 03:03,010 03:11,245 03:03,010
2 1 Bogdan Marisca Ford Fiesta R5 1 03:04,536 03:19,820 03:06,170 03:04,536
3 44 Costel Casuneanu Skoda Fabia R5 1 03:06,055 03:10,728 03:06,055 03:07,789(6)
4 37 Vlad Cosma Ford Fiesta R5 1 03:06,149 03:22,990 03:08,515 03:06,149
5 110 Catalin Cismaru Mitsubishi Lancer Evo 10 1 03:10,391 03:23,097 03:12,303 03:10,391
6 47 Edu Stan Mitsubishi Evo 9 1 03:10,555 03:28,214 03:13,183 03:10,555
7 88 Cristian Dolofan Peugeot R5 1 03:11,876 03:23,072 03:12,524 03:11,876
8 7 Adrian Raspopa Ford Fiesta R5 1 03:13,250 03:30,694 03:20,352 03:13,250
9 20 Catalin Grigoriu Ford Fiesta R5 1 03:15,231 03:30,858(6) 03:24,852(6) 03:15,231
10 83 Adrian Grigore Mitsubishi Evo 9 1 03:15,489 03:27,382 03:17,074 03:15,489
11 57 Florin Staici Mitsubishi EVO 9 1 03:17,160 03:48,057 03:26,794 03:17,160
12 625 Dragos Dinu Mitsubishi Evo 9 1 03:18,143 03:34,035 03:18,143 03:33,944(12)
13 40 Octavian Ciovica Mitsubishi Evo IX 1 03:20,837 03:38,017 03:21,431 03:20,837

Clasa 2A - Masini cu 2RM < 1600

Poz Nr Nume Masina Cls Best T1 T2 T3 T4
1 31 Robert Barabas Fiat 126 Proto 2A 03:18,732 03:49,772 03:31,461 03:18,732
2 56 Radu Benea Peugeot 208 R2 2A 03:26,311 03:40,407 03:30,015 03:26,311
3 15 Norbert Maior Peugeot 106 2A 03:38,774 04:15,859 03:51,518 03:38,774
4 12 Constantin Tudose Honda Civic 2A 03:41,187 04:02,939 03:47,541 03:41,187
5 23 Alexandru Cazacu Skoda Fabia 2A 03:53,971 04:19,469 04:04,524 03:53,971

Clasa 2B - Masini cu 2RM > 1600

Poz Nr Nume Masina Cls Best T1 T2 T3 T4
1 50 Remus Cotut Ford Fiesta ST180 2B 03:24,924 03:37,531 03:32,563 03:24,924
2 9 Adrian Teslovan Citroen DS3 R3 Max 2B 03:29,480 03:44,877 03:33,582 03:29,480
3 71 Septimiu Marghitas Seat Leon TCR 2B 03:32,870 04:04,604 03:39,124 03:32,870
4 60 Mario Klammer Opel Astra TCR 2B 03:38,690 03:59,753 03:49,000 03:38,690
5 68 Tessitore Opel Astra TCR 2B 03:38,744 04:23,012 04:05,702 03:38,744
6 24 Sorin Mihoc Renault Clio RS 2B 03:43,687 04:02,649 03:51,091 03:43,687
7 36 Antonia Tanasie Renault Clio 2B 03:51,968 04:14,492 04:00,313 03:51,968
8 311 Emanuel Nastasa Ford Puma 2B 03:54,236 04:15,875 04:04,514 03:54,236
9 73 Andrei Emilian Motescu Peugeot 206 GTI 2B 03:57,253 04:24,808 04:06,585 03:57,253

Clasa 3 - Cupe Monomarca

Poz Nr Nume Masina Cls Best T1 T2 T3 T4
1 75 Andrei Georgescu Suzuki Swift 3 03:44,308 03:57,816 03:47,174 03:44,308
2 76 Radu Luca Dacia Sandero 3 03:53,907 04:13,223 03:53,907 03:58,558
3 72 Andrei Mitre Dacia Sandero 3 04:00,705 04:15,945 04:06,409 04:00,705

Clasa 4 - Alte tipuri de mașini

Poz Nr Nume Masina Cls Best T1 T2 T3 T4
1 10 Paul Andronic Mitsubishi Evo 4 02:57,334 03:13,603 03:13,970 02:57,334
2 4 Bogdan Cuzma Mitsubishi Evo 4 03:00,906 03:13,113 05:00,000 03:00,906
3 3 Lucian Radut Mitsubishi Evo 4 03:01,930 05:00,000 03:02,524 03:01,930
4 77 Mihai Leu Ferrari 458 Challenge 4 03:11,563 03:23,036 03:16,993 03:11,563
5 100 Dani Otil Radical 4 03:12,079 03:29,372 03:18,030 03:12,079
6 5 Costi Stratnic Dacia STCC 4 03:12,119 03:17,603 03:12,119 05:00,000
7 29 Emil Ghinea Renault Clio 4 03:19,089 03:29,446 03:19,089 03:19,267
8 66 Marian Nica Audi R8 4 03:29,104 03:35,731 03:44,855 03:29,104
9 22 Florin Voicu Ferrari 458 Challenge 4 03:29,196 04:01,005 03:32,536 03:29,196
10 34 Silviu Dumitrescu Osella PA21/E2 4 03:31,144 05:00,000 05:00,000 03:31,144
11 85 Nestor Emil Radical SR8 4 03:35,897 03:35,897 03:45,239
12 2 Andrei Dumitrescu Tatuus 4 05:00,000 05:00,000 05:00,000
13 52 Lucien Hora Lola F3000 4 05:00,000 05:00,000 05:00,000
Go to top
2018 Dynamic Sibiu