Sâmbătă, 31.01.2026, de la ora 10:30 se va desfășura ședința de pregătire a sezonului competițional 2026.

Se va discuta despre pregătirea de iarnă și licențierea 2026, problemele diferitelor colegii, modificările prevăzute pentru acest an, propuneri de îmbunătățire a activității...

Sunt invitați să participe mai ales președinții de colegii și oficialii / arbitrii cu experiență.

Cei care doresc să se participe la această ședință de pe Zoom trebuie să se înregistreze aici: Înregistrare